پی سی تی

کنایه تند و تیز حجازی به قلعه‌نویی

۶ شهریور ۱۳۹۶

 #


به گزارش سایت برای من، رابطه امیر قلعه‌نویی و آتیلا حجازی از مدت‌ها پیش به شدت شکرآب شده و هر از چند گاهی این دو علیه یکدیگر مصاحبه می‌کنند.

در تازه‌ترین اختلاف، دیروز قلعه‌نویی اعلام کرد “رفتار وقیحانه و فحاشی‌هایی که امروز علیه او، منصوریان و مظلومی صورت می‌گیرد، نتیجه رفتار نادرست برخی آقایان است که پیش از این انجام دادند” که البته به نظر می‌رسد منظورش افرادیست که هم اکنون نیز در این تیم حضور دارند.

حالا امروز آتیلا حجازی پاسخ قلعه‌نویی را داده و می‌گوید باید مشخص شود در سال ۷۸ چه کسی پول داد تا علیه پدرش فحاشی شود.

حجازی گفته: «مشکل فرهنگی متعلق به این ۴، ۵ سال نیست. نیازی نیست به گذشته‌ها رجوع کنم ولی دیدید که در دهه ۸۰ یکی از لیدرهای استقلال مصاحبه کرد و گفت ۱۹ اردیبهشت سال ۷۸ چه کسانی به چند نفر پول دادند تا علیه ناصر حجازی شعار داده شود. بعدها هم دیدید چه رفتاری با پدرم صورت گرفت و چه حرف‌های ناپسندی علیه او رواج دادند، دنیا دار مکافات است و باید عملکرد خودمان را هم ببینیم. اگر کسی پیامی دارد باید جسارت داشته باشد و اسم بیاورد و الکی کد ندهد و مردم را به اشتباه نیندازد. باید ببینیم بی‌فرهنگی از کجا باب شد؟ چه کسی به لیدرها گفت علیه این و آن فحش بدهند؟ چه کسی برای منافع شخصی‌اش منافع تیم ملی را نادیده گرفت، از قدیم گفته‌اند اول یک سوزن به خودمان بزنیم سپس یک جوالدوز به دیگران!»