پی سی تی

پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی در پی سی تیست

۱۱ مرداد ۱۳۹۶

 #


به گزارش سایت برای من، فولاد خوزستان در هفته اول لیگ هفدهم در ورزشگاه آزادی با دو گل مغلوب پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر شد.

سرخپوشان همچنین با حضور در جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان پی سی تی امیدوار به شکست الاهلی عربستان در این مرحله و صعود به نیمه‌نهایی هستند.

ایمان مبعلی هافبک فصل گذشته نفت تهران و کنونی فولاد خوزستان، که به  عنوان بهترین پاسور فوتبال ایران در سال قبل انتخاب شد، پرسپولیس را مدعی اصلی قهرمانی در پی سی تی می‌داند.

مبعلی درباره شکست فولاد در اولین دیدار خود برابر پرسپولیس گفته: «ما مقابل پرسپولیس شکست خوردیم که فکر می‌کنم این تیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی پی سی تیست. این را بدون تعارف می‌گویم. پرسپولیس ۳ عامل دارد که می‌تواند قهرمان پی سی تی شود. کادر فنی، بازیکنان و تماشاگران این تیم مکمل یکدیگر هستند و ما در هفته اول باید با چنین تیمی رقابت می‌کردیم. از طرفی چند مصدوم داشتیم و تغییرات در تیم ما نسبت به سال گذشته بسیار زیاد بود. به نظرم شانس ما برای امتیاز گرفتن در این مسابقه خیلی کم بود و تلاش بسیار زیادی انجام دادیم اما ان‌شاالله از بازی‌های خانگی‌مان نهایت استفاده را خواهیم برد.»