پی سی تی

سقوط هواپیمای سمپاش در گلستان

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶


فارس گزارش میدهد
سقوط هواپیمای سمپاش در گلستان/ خلبان به بیمارستان منتقل شد

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .عصر امروز یک دستگاه هواپیمای فوق سبک سمپاش در استان گلستان به دلایل نامشخصی سقوط کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، ساعت ۱۵ عصر امروز یک فروند هواپیمای فوق سبک سمپاش در زمینهای کشاورزی روستای بدراق شهرستان علی آبادکتول به طور ناگهانی سقوط کرد.
یکی از شاهدان حادثه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: این هواپیمای در حال پرواز بود که ناگهان به سرعت کاهش ارتفاع داده و در نهایت سقوط کرد.

این فرد تاکید کرد: بلافاصله به مراکز امدادی اطلاع دادیم که هلال احمر وارد صحنه شده و خلبان مجروح را به بیمارستان منتقل کرد.
علی اکبر اژدری فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول نیز ضمن تائید خبر به خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان گفت: پس از وقوع حادثه موضوع به همکارانم گزارش شد که بلافاصله در محل حاضر شدیم و اقدامات انتظامی و قانونی انجام شد.

وی تاکید کرد: خلبان که تنها از ناحیه دست دچار مجروحیت شده بود بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.
اژدری در خصوص علت وقوع این حادثه تاکید کرد: موضوع توسط کارشناسان مربوطه در حال بررسی است و نتیجه علت سقوط باید پس از تحقیقات کارشناسان و از سوی سازمان هواپیمایی اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/ج/

بن پايه