پی سی تی

خانه جولیان مور و نگاهی به برند های استفاده شده در آن

۲۴ مهر ۱۳۹۶

جولیان مور با جابجایی اتاقها،  زندگی جدیدی را به خانه شهری محبوب خود در شهر نیویورک آورده است .در ادامه به بررسی خانه جولیان مور می پردازیم.

مور، سرهمی برد نیلیت لاتان را بر تن دارد و روی مبل چارلز پفیستر نشسته است .

طراحی لباس او توسط راشل ویرکاس و آرایش مو او توسط رایان تیرگستاد و ناخن توسط گینا اپولیتو انجام شده است؛ کفش وی نیز توسط جیانویتو روسی طراحی شده است.

در آشپزخانه قاب عکسی از جک پیرسن بالای یک کابینت سفارشی ساخته شده از عاج است که اندازه ان متناسب با سینک Vola  است . در تصویر  میز سفارشی همراه صندلی فرانسوی و فرش مراکشی نیز به چشم می خورد.

لوستر  Noguchi از سقف اتاق نشیمن خانه جولیان مور آویزان شده است. طنابی پنبه ای طاق مانندی که به دیوار اویزان شده است در انگلستان در برابر یک دیوار رنگارنگ در رنگ سیاه و سفید فررو و توپ آویزان است اثر Farrow & Ball است که در کنار آن میز جورج ناکشیما و یک فرش مارکوکان از مجموعه نزیمیال قرار گرفته است. صندلی مارتین ایزلر ؛ پیانو کاوی ؛ لامپ Paavo Tynell؛ کابینت فلورانس کولر ونیز سایر المان های این اتاق هستند.

عکسی از  Nan Goldin به دیواره ی حمام اصلی اویزان است. وان از برند کوهلر که با  مرمر کارارا ساخته شده است؛ اتصالات از Grohe و کابینت توسط ویلی ون در مرن اسخته شده است.

آثری هنری از لوئیز بورژوازی بر روی دیوار اتاق نشیمن طبقه بالا خانه جولیان مور روی سنگ مرمر سیاه و سفید آویزان شده است .

در اتاق نشیمن طبقه پایین، روکش چرم Edelman روی مبل Harvey Probber کشیده شده و صندلی دانیل  و صندلی گهواره ای Eames که پوست گوسفند روی ان قرار گرفته است؛ میز کناری نیز از برند کارل آوبوک است.

تخت خوابی سفارشی روی فرش Odegard قرار گرفته است. سه پایه از برند شارلوت ؛ چراغ از برند Paavo Tynell؛ صندلی با طراحی Axel Einar Hjorth؛ عکسی از دیوید آرمسترانگ ؛ سنگ های قیمتی Wyeth در سایر نقاط به چشم می خورند.

ابشخور عتیقه ی انگلیسی در حیاط | باغ طراحی شده با الهام از برسون. مبلمان بیرونی Woodard؛ مجسمه ای از آلما آلن.

باغ طراحی شده از برسون، مجسمه ی Alma Allen در میان جعبه های چوبی گل و گیاه قرار گرفته است.

مور، در حالی که شلواری از برند Diorو تی شرتی ساده پوشیده و حلقه ای از Chopard بر دست دارد، روی مبل چارلز پفیستر نشسته است.