پی سی تی

باشگاه پرسپولیس در قضیه طارمی کم کاری کرد

۱۴ مهر ۱۳۹۶

 #


در حالی که همه فکر می کردند اتفاقات و شکایات باشگاه ریزه اسپور ترکیه فقط به باشگاه پرسپولیس مربوط باشد و حواشی آن این باشگاه را به چالش بکشد، اما این روزها محرومیت چهارماه طارمی تیم ملی را هم تحت شعاع قرار داده، آن قدر که کی روش سرمربی تیم ملی عصبانیت خود را از این موضوع اعلام کرده است.

اتفاقی که به نظر می رسد هنوز مقصر اصلی آن پیدا نشده و باشگاه پرسپولیس هم ماجرا را نمی تواند رد یا گردن بگیرد، عدم شفافیت در این موضوع مشهود است و مدیران باشگاه هنوز سردرگم به نظر می آیند.

بی توجهی به مشکلات و حواشی پرسپولیس را در آستانه حذف از مهمترین رویدادی که می توانستند در آن پیروز باشند، قرار داد و امروز این مسئله رنگ جدی تر و ملی به خود گرفته است.

حواشی محرویمت طارمی ویروسی است که شاید در آینده به دیگر بازیکنان ملی پوش سرایت کند و جدا از مقوله این بازیکن مسئولان باشگاه پرسپولیس هستند که در این مورد پاسخگو نیستند و با فرار از واقعیت منکر اشتباه خود هستند در حالی که در ۱۰ روز می توانستند به ماجرای طارمی را ختم به خیر کنند.

بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال در این خصوص عنوان می کند:«در قضیه طارمی بی‌تجربه و ساده‌انگارانه و آماتوری عمل شد. در این مسئله آنهایی که اشتباه کردند باید تنبیه شوند، خود طارمی هم خودسرانه کار کرد  و کی‌روش حق دارد، یکی از بازیکنان کلیدی‌اش ۴ ماه محروم شده است، خود طارمی از این مسئله طفره می‌رود و باشگاه پرسپولیس هم نمی‌گوید چه اتفاقی افتاده است.»